O nas

“FENIKS NIERUCHOMOŚCI” to rodzinne, elastyczne i nowoczesne biuro nieruchomości otwarte na potrzeby Klientów.
Dzięki indywidualnemu podejściu , każdy nasz klient może liczyć na sprawny, bezpieczny etap sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
Jesteśmy mobilni - dojeżdżamy do naszych Klientów oraz dyspozycyjni - od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 9-19, w soboty 10-14.

Osobiście zajmujemy się nieruchomościami a powierzone nam dane są poufne i objęte ochroną RODO. Nasze transakcje objęte są także ubezpieczeniem OC nr PON00010191 zawarte w PZU S.A.

Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, bankami, radcami prawnymi.

U nas możesz w ciągu godziny BEZPŁATNIE otrzymać ofertę kilku banków, dodatkowo zbadamy Twoją zdolność kredytową. Usługa pośrednictwa kredytowego jest zupełnie DARMOWA.

Wysokość opłaty za usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomości jest ważna dla Klientów, dlatego wprowadziliśmy konkurencyjne stawki tak aby Klienci byli zadowoleni.

Nasza usługa nie jest droga a jednocześnie jest przeprowadzona profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Umowa współpracy w pośrednictwie musi być prosta, czytelna i krótka, tak aby Klient wiedział co podpisuje na spotkaniu, dlatego My od zawsze takie umowy stosujemy.

Wspólnie z właścicielami nieruchomości ustalamy model sprzedaży nieruchomości i jesteśmy z Klientem na każdym etapie sprzedaży aż do momentu wydania nieruchomości. Dzięki odpowiednio dobranemu modelowi współpracy nasi Klienci nie muszą niczym się zajmować w całym procesie sprzedażowym.

Serdecznie zapraszamy!